صفحه اصلی درباره رایان سازه
محصولات
نمایندگیها دانلود استخدام تماس با ما

محصولات رایان سازه

تاریخچه تغییرات نرم افزار سازه نگار
دریافت کاتالوگ نرم افزار سازه نگار 6
جلسه حضوری معرفی سازه نگار 6
سازه نگار 9 سازه نگار 9
قویترین نرم افزار طراحی و ترسیم نقشه های سازه فلزی با امکان طراحی اتصالات پیچی، کنترل و طراحی اتصالات وصله (درختی)، ترسیم دیوار برشی بتنی در سازه های فولادی، انتقال سریع و دقیق مدل سه بعدی از Etabs به Tekla، ترسیم سه بعدی اتصالات و سازه از هر زاویه دلخواه، طراحی هوشمند اتصالات تیر به ستون، طراحی پیشرفته اتصالات صفحه ستون، طراحی هوشمند اتصالات مهاربند، محیط پیشرفته تعریف مقاطع، کنترل سازه بر اساس آیین نامه 2800 و ترسیم نقشه های سازه
قیمت : ۴۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال
شارژ سالیانه خدمات پشتیبانی و آپدیت (SUM) شارژ سالیانه خدمات پشتیبانی و آپدیت (SUM)
خدمات سام شامل : Support, Upgrade, Maintenance نرم افزار سازه نگار
قیمت : ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال
نرم افزار کاندرو 2000 نرم افزار کاندرو 2000
تهيه نقشه سازه هاي کامل اجرایی سازه های بتنی شامل تيرها و ستونها ، پلانهاي تير ريزي و ستون گذاري و جداول ليستوفر بر اساس دو آيين نامه آبا و ACI ،در محيطي كاملا گرافيكي با استفاده از خروجی های ETABS در محیط AutoCAD
ارائه جزئيات آرماتور بندی و جداول ليستوفر
قیمت : ۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
نرم افزار سازه نگار پراپر نرم افزار سازه نگار پراپر
ویرایش جانبی از برنامه سازه نگار جهت تسهیل در ایجاد مقاطع مرکب ایرانی، با در نظر گرفتن دقت در انجام محاسبات برای تولید مشخصات استاتیکی مقاطع فولادی و ایجاد فرمت ورودی نرم افزارهای شرکت CSI نظیر ETABS و SAP2000
قیمت : ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
نرم افزار پارنو نرم افزار پارنو
کنترل سازه (استاندارد 2800 و مقررات ملی ساختمان) ، تهیه دفترچه محاسبات کامل پروژه (شامل فصل‌های تعاریف، بارگذاری، تحلیل و طراحی) ، ترسیم هوشمند نقشه‌های اجرایی سازه ، تهیه لیستوفر دقیق میلگردهای مصرفی و دستور بهینه برش، تحلیل تقریبی قاب خمشی و طراحی آکادمیک تیر و ستون به‌همراه دفترچه محاسبات و ...
قیمت : ۵۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال
سازه 90 سازه 90
سازه90 خروجی نرم افزارهای SAP, ETABS, SAFE را دریافت کرده و بر اساس آنها نقشه های اجرائی را در محیط AutoCAD ترسیم می کند.
سوله پرداز سوله پرداز
طراحی سوله های یک دهانه و دو دهانه و بچه سوله
رسام پی (نسخه 4) رسام پی (نسخه 4)
نرم‌افزار ترسيم نقشه‌هاي اجرايي فونداسيون با استفاده از نتايج خروجي نرم‌افزار SAFE نسخه‌هاي 8.1.0 و 7.0.1 در محيط اتوکد
قیمت : ۲۵,۰۰۰,۰۰۰ ریال
پی سنج پی سنج
مورد استفاده مهندسين ژئوتکنيک با امکاناتی نظیر : محاسبه ظرفيت باربري شالوده ها، آناليز روانگرايي خاک، محاسبه تغييرات تنش زير پي، محاسبه تنش جانبي پشت ديوار حايل، ضرايب فشارهاي جانبي خاک و ...
پردازشگر آزمايشهای مکانيک خاک پردازشگر آزمايشهای مکانيک خاک
"پردازشگر آزمايشهاي مکانيک خاک" جهت ثبت و گزارش آزمايشهاي مکانيک خاک و تهيه لاگ گمانه ها طراحي شده است. اولين ورژن اين نرم افزار در سال 1381 تحت نام SMTP طراحي شده و هم اکنون با گذشت بيش از 9 سال تبديل به يک برنامه قدرتمند و بي نظير ژئوتکنيکي شده که در ايران مورد استفاده بيش از 30 شرکت مهندسين مشاور ژئوتکنيک قرار ميگيرد.
نرم افزار جامع روانگرايی خاک نرم افزار جامع روانگرايی خاک
کنترل روانگرايی خاک با 10 روش معتبر دنيا به علاوه تخمين جابجائی جانبی سايت پس از روانگرايی. کاربر ميتواند اطلاعات صحرايی شامل آزمايش نفوذ استاندارد (SPT) يا سرعت موج برشی (Vs) را وارد کرده و مشخصات زلزله شامل بزرگی و فاصله تا ساختگاه و شتاب مبنای طرح را وارد ميکند.
نرم افزار تخمين مشخصات خاک از آزمايش نفوذ استاندارد نرم افزار تخمين مشخصات خاک از آزمايش نفوذ استاندارد
نرم افزار NovoSPT تنها برنامه ای است که بيش از 300 فرمول تبديل تعداد ضربات SPT به مشخصات مهندسی خاک را در بر دارد. اين فرمولها از حدود 70 کتاب و مقاله معتبر مهندسی استخراج شده و به دقت مورد آناليز و بررسی قرار گرفته و سپس به ديتابيس برنامه اضافه شده اند.
نرم افزار پردازش آزمايش نفوذ مخروط نرم افزار پردازش آزمايش نفوذ مخروط
توسط نرم افزار NovoCPT ميتوانيد فايل داده های آزمايش نفوذ مخروط را خوانده و به طور اتوماتيک پردازش های مربوطه را روی داده ها انجام دهيد. نرم افزار NovoCPT بيش از 20 پارامتر خاک را از داده های آزمايش نفوذ مخروط استخراج ميکند.
نرم افزار محاسبه ضرايب فشارهای جانبی خاک نرم افزار محاسبه ضرايب فشارهای جانبی خاک
نرم افزار LateralK برای محاسبه ضرايب فشار جانبی خاک در شرايط استاتيکی و زلزله طراحی شده است. نرم افزار LateralK از روش مونونوبه-اوکابه جهت محاسبه ضرايب در حالت زلزله استفاده ميکند. علاوه بر محاسبه ضرايب فشارجانبی خاک، بر اساس هندسه ديوار و مشخصات خاکريز، مقدار و محل نيروی برآيند وارد بر ديوار نيز توسط برنامه محاسبه ميشود.
نرم افزار ترسيم سه بعدی پروفيل خاک نرم افزار ترسيم سه بعدی پروفيل خاک
توسط این نرم افزار، داده های حاصل از حفاری گمانه ها به صورت عمق نمونه ها، لايه بندی خاک و نتايج آزمايشات صحرايی (SPT و CPT و ...) جمع آوری شده و در اختيار مهندس ژئوتکنيک قرار ميگيرند.
نرم افزار تبديل پارامترهای خاک نرم افزار تبديل پارامترهای خاک
برنامه ای است که بيش از 145 فرمول تبديل پارامترهای مهندسی خاک را در بر دارد. شما ميتوانيد بسياری از پارامترهای مهندسی خاک را بر اساس ساير پارامترها (که مقدار آنها را ميدانيد) تخمين بزنيد. فرمولهای مورد استفاده به همراه توضيحات مربوط به هر فرمول نيز به کاربر ارائه ميشوند.
تماس با رایان سازه، سازه نگار

آدرس : تهران، بزرگراه جلال آل احمد،
غرب پل آزمایش، (ضلع شمالی بزرگراه)،
شماره 215، واحد 4
کد پستی : 1464776665

شنبه تا چهارشنبه - 9 الی 15

تلفن : 88281017 - 88258630- 88262414- 21+
فکس : 86018852

مدیریت : admin [at] rayansazeh.com
پشتیبانی : support [at] rayansazeh.com
ارتباط با رایان سازه
نام:
Email:
متن پیام:
کد امنیتی:
ارسال فرم
نرم افزار سازه
Copyright 1999-2019, RayanSazeh Software Engineering Co.
All rights reserved.
تمامی کالاها و خدمات این وب سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشند
و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
Iran travel